Strefa klienta:

Figloraj A-KU-KU

powiększ

Witajcie w bajkowym świecie dziecięcych marzeń…

Figloraj to miejsce, które powstało z myślą o najmłodszych. Tutaj, w przyjaznej atmosferze, pod troskliwym okiem animatorek Wasze pociechy mogą spędzać przyjemnie czas. Prowadzimy zajęcia dla dzieci tak, aby stymulować ich rozwój intelektualny, motoryczny i emocjonalny. Dołożymy wszelkich starań, by Twoje Dziecko czuło się u nas dobrze i swobodnie.

 

Powierzchnia figloraju to blisko 400 m2. Zostało na niej wydzielone miejsce na salki urodzinowe, kawiarenkę oraz 3 kondygnacyjny kompleks zabawowy.

SALKI URODZINOWE
Salki urodzinowe zostały utworzone z myślą o wyjątkowych dniach w życiu dzieci. Jest to miejsce, gdzie będą organizowane przyjęcia urodzinowe, mające dostarczyć dzieciom niezapomnianych wrażeń oraz pomóc spełnić ich ukryte marzenia.

KAWIARENKA
Smaczny posiłek też jest przyjemnością, a ponieważ podczas zabawy dobrze jest coś przekąsić, dlatego w figloraju jest kawieranka, do której zapraszamy wszystkie dzieci.

KOMPLEKS ZABAWOWY
Kompleks zabawowy to rozbudowany tor przeszkód pozwalający w bezpieczny sposób zużyć właściwy dla dziecięcego wieku zasób energii. Znajdujące się tu liczne atrakcje takie jak suchy basen z piłeczkami oraz powietrzny zamek do skakania mają na celu dostarczenie maluchom niepowtarzalnych wrażeń ruchowo-dotykowych oraz wspomaganie rozwoju emocjonalnego pobudzając naturalną chęć poznawania i odkrywania.


CENNIK
Czas / usługa Pn-Pt Weekendy i święta
30 min. 6 zł 7 zł
1h 10 zł 12 zł
2h 18 zł 20 zł
All day 25 zł 27 zł
Kolorowanie buzi 3 zł / os 3 zł / os

* obuwie jednorazowe GRATIS
* cennik urodzin dostępny w Figloraju


OTWARCIE FIGLORAJU "A-KU-KU"

  • poniedziałek - piątek: od 14.00 do 20.00
  • sobota: od 9.00 do 20.00
  • niedziela: od 13.00 do 19.00

Kontakt: 728 433 873GALERIA
przejdź do góry
powrót
© 2010-2019 r. VITASPORT. Wszelkie prawa zastrzeżone.
realizacja: qbic studio