Strefa klienta:

Figloraj A-KU-KU

Witajcie w bajkowym świecie dziecięcych marzeń…

Figloraj to miejsce, które powstało z myślą o najmłodszych. Tutaj, w przyjaznej atmosferze, pod troskliwym okiem animatorek Wasze pociechy mogą spędzać przyjemnie czas. Prowadzimy zajęcia dla dzieci tak, aby stymulować ich rozwój intelektualny, motoryczny i emocjonalny. Dołożymy wszelkich starań, by Twoje Dziecko czuło się u nas dobrze i swobodnie.

 

BALET I AIKIDO DLA DZIECI - NABÓR TRWA

Urodziny w figloraju "A-ku-ku"

Powierzchnia figloraju to blisko 400 m2. Zostało na niej wydzielone miejsce na salki urodzinowe, kawiarenkę oraz 3 kondygnacyjny kompleks zabawowy.

SALKI URODZINOWE
Salki urodzinowe zostały utworzone z myślą o wyjątkowych dniach w życiu dzieci. Jest to miejsce, gdzie będą organizowane przyjęcia urodzinowe, mające dostarczyć dzieciom niezapomnianych wrażeń oraz pomóc spełnić ich ukryte marzenia.

Dla każdego solenizanta prezent od VitaSport.

KAWIARENKA
Smaczny posiłek też jest przyjemnością, a ponieważ podczas zabawy dobrze jest coś przekąsić, dlatego w figloraju jest kawieranka, do której zapraszamy wszystkie dzieci.

KOMPLEKS ZABAWOWY
Kompleks zabawowy to rozbudowany tor przeszkód pozwalający w bezpieczny sposób zużyć właściwy dla dziecięcego wieku zasób energii. Znajdujące się tu liczne atrakcje takie jak suchy basen z piłeczkami oraz powietrzny zamek do skakania mają na celu dostarczenie maluchom niepowtarzalnych wrażeń ruchowo-dotykowych oraz wspomaganie rozwoju emocjonalnego pobudzając naturalną chęć poznawania i odkrywania.


OTWARCIE FIGLORAJU "A-KU-KU"

  • poniedziałek - piątek: od 14.00 do 20.00
  • sobota - niedziela: od 10.00 do 20.00

Kontakt: 728 433 873

Przepraszamy, oferta cenowa w trakcie aktualizacji!

przejdź do góry
powrót
© 2010-2015 r. VITASPORT. Wszelkie prawa zastrzeżone.
realizacja: qbic studio