Strefa klienta:

VitaCross

VITACROSS - jest to nowa forma aktywności fizycznej, która w bardzo szybkim tempie zyskała sympatyków na całym świecie jako doskonały sposób na zadbanie o swoje zdrowie oraz wypracowanie jak najwszechstronniej wszystkich cech motorycznych, które są tak bardzo istotne zarówno w życiu codziennym jak i w wyczynowo uprawianym sporcie. Pisząc prościej, skupiamy się na pracy nad wydolnością, budowaniu siły, cech gimnastycznych oraz zakresów mobilności w naszych stawach.

Wszystkie zajęcia odbywają się w niewielkich grupach prowadzonych przez doświadczonych i certyfikowanych trenerów, którzy przede wszystkim uczą właściwej techniki oraz dbają o bezpieczeństwo i poprawność wszystkich ruchów.

Celem jest dążenie do podnoszenia swoich możliwości fizycznych co bezpośrednio przekłada się na poprawę zdrowia. Wspólne ćwiczenie w grupie pod opieką trenera dobrze wpływa na mobilizowanie się uczestników oraz zaangażowanie w ćwiczenia, czemu zawsze towarzyszy dobra sportowa atmosfera.

Trudno o monotonie lub znudzenie w trakcie zajęć ponieważ trening za każdym razem jest inny a rutyna jest czymś czego zdecydowanie unikamy. Godzina zajęć składa się z porządnej rozgrzewki, następnie właściwej części treningowej po zakończeniu, której czeka rzetelne rozciąganie.

NAJLEPIEJ SPRÓBOWAĆ SAMEMU, ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA.

Cennik
Gra­fik zajęćGALERIA

przejdź do góry
powrót
© 2010-2019 r. VITASPORT. Wszelkie prawa zastrzeżone.
realizacja: qbic studio